English
Реализация недвижимости и сопровождение сделок с недвижимостью

Тематика статей

Новости rss

Выход Олега Коваля из тюрьмы под залог 3758 евро
Под ходатайству стороны защиты суд города Саранда (Албания) принял решение о применении к Ковалю Олегу Александровичу залога в сумме 3758 евро. Новый год Олег будет праздновать на свободе!
С Днем Адвоката и Днем Святого Николая!!!

В ночь с 18 на 19 декабря Святой Николай Чудотворец приходит в дома и оставляет подарки для детей. В Украине 19 декабря так же отмечается День адвокатуры.

Шевченковский районный суд города Киева избрал домашний арест для подозреваемых по ст. 191 ч. 5 УК Украины
Шевченковский районный суд города Киева избрал домашний арест для нашей клиентки. которая подозревается в совершении хищения денежных средств в особо крупных размерах в составе группы должностных лиц, занимающих особо ответственные должности. Уголовное дело расследуется Национальной Полицией по ст. 191 ч. 5 УК Украины.
Архив новостей

rss2email
НовостиСтатьи

Налоговый консалтинг, оптимизация налогооблажения в Украине

Консультация по телефону:  +38 (050) 777-03-81 (Vodafone), +38 (096) 444-63-04 (KievStar), +38 (063) 911-06-40 (LifeCell)

Письменная консультация: info@donadvocat.com

ПРАВОВОЙ КОНСАЛТИНГ (УКРАИНА)

Консультация по телефону:  +38 (050) 777-03-81 (Vodafone), +38 (096) 444-63-04 (KievStar), +38 (063) 911-06-40 (LifeCell)

Письменная консультация: info@donadvocat.com

Статьи

НОВА УГОДА ПРО УНИКНЕННЯ ПОДВІЙНОГО ОПОДАТКУВАННЯ МІЖ УКРАЇНОЮ ТА КІПРОМ

 

Стратегічне географічне розташування Кіпру робить його просто прекрасного інвестиційного спрямування для фірм і людей, що працюють з Європою, Близьким Сходом і Африкою. Кіпр відомий чудовим кліматом, добре розвиненою інфраструктурою і висококваліфікованими трудовими ресурсами. Це тільки деякі особливості, які зробили Кіпр одним з кращих інвестиційних місць у світі. Кіпрське товариство ліберальне і плюралістична, також з великою повагою ставиться до сімейних цінностей і традицій. Кіпр має багатий стандарт і рівень злочину острова дуже низький. Все це робить Кіпру ідеальним місцем для життя і вкладення капіталу. Економіка країни заснована на свободу приватного підприємництва, хоча уряд контролює економіку та обслуговування комунальних послуг. Кіпр став член Європейського союзу 1 травня 2004,а також приєднався до загальної європейської валюти - Євро - 1 січня 2008. Це відкрило нові перспективи перед економікою країни.

Одним з найбільш важливих економічних подій 2012 було підписання Угода про уникнення подвійного оподаткування між Кіпром і Україною. Угоду було підписано 8-ого листопада 2012 в Нікосії під час офіційного візиту президента України-на Віктора Януковича на Кіпрі. Це перший офіційний візит українського президента до острова. Угода набуває чинності 1-ого січня після року ратифікації між цими двома країнами.
Міністр фінансів України Юрій Колобов, який був одним з членів української делегації Кіпру, сказав перед засобами масової інформації, що ці переговори відносяться до часу 1997 році. Згідно р-ну Колобова, підписати Угоди про уникнення подвійного налоггобложения з Кіпром викличе 1 мільярд гривень щорічно в українського державного бюджету. (Джерело: forbes.ua)
Нова угода базується на Моделі Податковому Угоді ОЕСР (Організація економічного співробітництва і розвитку). Найбільш значимі положення нової Угоди наведені нижче.

Капітальний прибуток
Сприятливий положення капітальної прибутку, яка додається до багатими з власністю компанії, залишився незайманим.
Дивіденди
Ставка утриманого податку становить 5% в тих випадках дивідендів:
а) якщо фактичний власник володіє принаймні 20% капіталу компанії, що виплачує дивіденди, або
б) фактичний власник вклав у придбання акцій або інших прав компанії як мінімум 100.000 євро.
У всіх інших випадках утриманий податок становить 15%.
Слід зазначити, що відповідно до закону Кіпру ніякі утримані податки не накладені на дивіденди, сплачені некипрскому податкового резидента.
Відсотки
Ставка утриманого податку на отримані відсотки жителем одного договірної держави від людини, проживає в іншій договірній державі, становить 2%.
Слід зазначити, що відповідно до закону Кіпру ніякі утримані податки не накладені на відсотки, сплачені некипрскому податкового резидента.
Ліцензійні платежі
Ставка податку щодо авторських наукових робіт, патентів, товарних знаків, секретної формули, процесу або інформації, що стосується промислового, комерційного або наукового досвіду становить 5%. У всіх інших випадках ставка становить 10%.
Обмін інформацією
Обмін інформацією - інша важлива зміна, яке було включено в Угоду. Компетентні органи можуть обміняти інформацію, важливу для виконання положень Угоди. Будь-яка обмененная інформація розглядається як таємниця й може бути розкрита тільки сторонам які мають відношення до оцінки і збору податків.

Угода про уникнення подвійного оподаткування між Україною та Кіпром полегшить двостороннього бізнес співпрацю.
Протягом багатьох років Кіпр є привабливим місцем інвестицій для українського бізнесу. Тому зміни старого Угоди були зустрінуті з великим задоволенням, а також отримали схвалення міжнародного бізнес спільноти.
І ще одна добра новина - на початку 2012 року українське Міністерство Закордонних Справ досягли принципової домовленості про лібералізацію візового режиму з Кіпром.

© Если источник не указан, то авторское право принадлежит сайту donadvocat.com, прямая ссылка на который обязательна при копировании или использовании любых его материалов

ПРЕДСТАВИТЕЛЬСТВО В ГОСУДАРСТВЕННЫХ ОРГАНАХ и СУДАХ:

(кабинет министров, прокуратура, МВД,  налоговая, МИД, посольства, все судебные инстанции, ЕСПЧ)

МЕЖДУНАРОДНЫЙ КОНСАЛТИНГ (ИНВЕСТИЦИИ, ЭКСПОРТ И ИМПОРТ, ИММИГРАЦИЯ БИЗНЕСА И ГРАЖДАН):

(Северная и Южная Америка, Западная и Восточная Европа, Южная и Восточная Азия, Австралия, Африка, СНГ и Украина)

 Мы всегда на связи:  

+38 (050) 777-03-81 (Vodafone), +38 (096) 444-63-04 (KievStar), +38 (063) 911-06-40 (LifeCell) 

 ПРЕСС-ЦЕНТР TV     e-mail: info@donadvocat.com      ПОЛУЧИТЬ КОНСУЛЬТАЦИЮ ON-LINE

 

 

Вернуться к списку статей