English
Реализация недвижимости и сопровождение сделок с недвижимостью

Тематика статей

Новости rss

Справка о несудимости - проблема со сроками?
Территориальные сервисные центров МВД и Департамент информатизации МВД затягивают выдачу этих справок. Это создает напряжение и недовольство граждан.
Объявлена вакансия помощника международного адвоката
В Печерский офис международного адвоката по миграционным, международным уголовным и семейным делам требуется помощник адвоката, со знаниями в сфере регистрации компаний, анализу судебной практики или миграционному консалтингу.
Охота на призывников на улицах
Охота на призывников на улицах - репортаж на ТРК Украина. Комментарии адвоката Евсютина А.Н.
Архив новостей

rss2email
НовостиСтатьи

EDUCATION in UKRAINE (STUDY in UKRAINE) for foreigners / МИГРАЦИОННЫЙ КОНСАЛТИНГ / Статьи

+38 (044) 333-91-06 , +38 (066) 911-06-40 (vodafone), +38 (068) 911-06-40 (kievstar), +38 (063) 911-06-40 (lifecell) , Viber, e-mail: info@donadvocat.com

Міжнародні студенти. Study in Ukraine. Ukrainian education centre.

Міжнародні студенти (також іноземні студенти) — особи, які виїжджають за кордон для отримання освіти різного рівня та спеціалізації. Кількість учнів, які щорічно виїжджають з метою отримання освіти за кордон, у світі сягає 5 мільйонів осіб і має тенденцію до стійкого зростання. Оскільки сам факт в'їзду і виїзду часто зачіпає ті чи інші міграційні положення законодавства країни походження і країни прийому, перебування іноземних студентів на території тієї чи іншої країни часто регулюється особливими положеннями. Також, і сам зміст, вкладений в поняття «міжнародний студент», може значно змінюватись в залежності від законодавства тієї чи іншої країни.

Навчальна міграція й ринок міжнародної освіти з'явилися ще в середні століття. Він почав стрімко розвиватися з розвитком сучасних ЗМІ, транспорту і маркетингу, оскільки доходи від навчання іноземних студентів складають значні суми для бюджету будь-якої країни.

Щорічно за кордон виїжджає близько 5 мільйонів осіб Кількість міжнародних студентів в Україні має тенденцію до швидкого зростання після різкого зниження їх кількості після розпаду СРСР. В Україні їх кількість зросла до 70 тисяч у 2013/2014 академічному році або близько 5% їх загальної кількості.

Особливу групу іноземних учнів складають виїжджають на тимчасові мовні курси: так, близько 1,3 млн. чол. (26% щорічного виїзду) складають вивчають англійську мову в 10 основних англомовних країнах. Разом з тим в Україні та країнах СНД знову поступово зростає кількість іноземців, зареєстрованих на платних курсах російської мови. Швидко збільшується кількість вивчають китайську, корейську та іспанська мови, а також студентів, які приїжджають на навчання англійською мовою з першого курсу.

В Україні існує віза «Д» для іноземних студентів, яку необхідно отримувати в найближчому українському консульстві.

© Если источник не указан, то авторское право принадлежит сайту donadvocat.com, прямая ссылка на который обязательна при копировании или использовании любых его материалов

ПРЕДСТАВИТЕЛЬСТВО В ГОСУДАРСТВЕННЫХ ОРГАНАХ и СУДАХ:

(кабинет министров, прокуратура, МВД,  налоговая, МИД, посольства, все судебные инстанции, ЕСПЧ)

МЕЖДУНАРОДНЫЙ КОНСАЛТИНГ (ИНВЕСТИЦИИ, ЭКСПОРТ И ИМПОРТ, ИММИГРАЦИЯ БИЗНЕСА И ГРАЖДАН):

(Северная и Южная Америка, Западная и Восточная Европа, Южная и Восточная Азия, Австралия, Африка, СНГ и Украина)

 Мы всегда на связи:  

+38 (044) 333-91-06 , +38 (066) 911-06-40 (vodafone), +38 (068) 911-06-40 (kievstar), +38 (063) 911-06-40 (lifecell) , Viber, e-mail: info@donadvocat.com

 ПРЕСС-ЦЕНТР TV          ПОЛУЧИТЬ КОНСУЛЬТАЦИЮ ON-LINE

АКТУАЛЬНЫЕ ВАКАНСИИ ДЛЯ ЮРИСТОВ, АДВОКАТОВ, ПОМОЩНИКОВ, СОТРУДНИКОВ ОТДЕЛОВ МАРКЕТИНГА, ПРОДАЖ, РАЗВИТИЯ, КАЧЕСТВА И АДМИНИСТРИРОВАНИЯ 

 

Вернуться к списку статей