English
Реализация недвижимости и сопровождение сделок с недвижимостью

Тематика статей

Новости rss

Адвокат Евсютин А.Н. о вопросах проблемной недвижимости на радио "Вести"

О недвижимости, юрист по недвижимости, юрист о недвижимости, как выбрать недвижимость, покупка недвижимости, адвокат по недвижимости. Купить недвижимость в Киеве правильно.

Иммиграция в Украину - наша специализация
Адвокатско-консалтинговое бюро "ЕМП" представляет адвокатскую помощь по сопровождению миграции в Украину и иммиграционным делам особой сложности на территории Украины и за рубежом, по делам об экстрадиции в Украину и из Украины, по вопросам миграции из Украины и в Украину, по спорам с государственными органами.
ВЕСЕННИЙ ПРИЗЫВ 2018. Как получить отсрочку. Адвокат

С 1 апереля 2018 года начинается призыв в украинскую армию.

Согласно Указа Президента Украины будут призваны молодые люди в возрасте от 20 до 27 лет.

В дальнейшем планируют увеличить призывной возраст до 30 лет.

Как получить отсрочку от службы и избежать призыва? 

Архив новостей

rss2email
НовостиСтатьи

Налоговый консалтинг, оптимизация налогооблажения в Украине

Консультация по телефону:  +38 (050) 777-03-81 (Vodafone), +38 (096) 444-63-04 (KievStar), +38 (063) 911-06-40 (LifeCell)

Письменная консультация: info@donadvocat.com

ПРАВОВОЙ КОНСАЛТИНГ (УКРАИНА)

Консультация по телефону:  +38 (050) 777-03-81 (Vodafone), +38 (096) 444-63-04 (KievStar), +38 (063) 911-06-40 (LifeCell)

Письменная консультация: info@donadvocat.com

Статьи

Перевірка податковою банківської діяльності

Органи державної податкової служби в Україні відповідно до ст. 10 Закону «Про державну податкову службу в Україні» здійснюють зокрема, контроль за додержанням законодавства про податки, інші платежі, забезпечують правильність підрахунків та своєчасність надходження податків, інших платежів, здійснюють в межах своїх повноважень контроль за законністю валютних операцій, а також за наявністю свідоцтв про державну реєстрацію суб'єктів підприємницької діяльності, ліцензій, інших спеціальних дозволів на здійснення деяких видів підприємницької діяльності;

Забезпечують вжиття та своєчасне стягнення сум фінансових санкцій, передбачених законодавством, а також стягнення адміністративних штрафів за порушення посадовими особами податкового законодавства; аналізують причини та оцінюють дані про факти порушень податкового законодавства; проводять перевірки фактів укриття і заниження податків, інших платежів; подають в суди,  позови до підприємств, установ, організацій та громадян про визнання угод недійсними та стягнення в доход держави коштів, одержаних ними за такими угодами, а також про стягнення заборгованості перед бюджетом та державними цільовими фондами за рахунок їхнього майна; проводять роботу, пов'язану з виявленням, обліком, оцінкою та реалізацією у встановленому законом порядку безгосподарського майна, майна, яке перейшло за правом успадкування до держави, скарбів та конфіскованого майна.

В свю чергу і податкову слубу може перевірити або прокурор або керівництво.В такому разу співробітники поатокової теж мають право завернутися за допомогою до спеціалістів. навіть до адвокатів.

Під час перевірки в державній податковій адміністрації в районі (місті) перевірючий вивчає матеріали перевірок в установах НБУ та комерційних банках і з'ясовує такі питання;

— чи одержує податкова адміністрація від установ НБУ та комерційних банків довідки, копії документів про фінансово-господарську діяльність, одержаних доходах, видатках підприємств, установ і організацій незалежно від форм власності і громадян про розрахункові, валютні та інші рахунки, інформацію про наявність та обіг коштів на цих рахунках, у тому числі про ненадходження валютної виручки від суб'єктів підприємницької діяльності, та іншу інформацію, пов'язану з розрахунком та сплатою рахунок їхнього майна; проводять роботу, пов'язану з виявленням, обліком, оцінкою та реалізацією у встановленому законом порядку безгосподарського майна, майна, яке перейшло за правом успадкування до держави, скарбів та конфіскованого майна.

— чи вживаються заходи до припинення операцій платників податків, інших платежів на рахунках в установах банків у випадках відмови у проведенні документальної перевірки чи недопущення посадових осіб органів державної податкової служби до обстеження приміщень, які використовуються для одержання доходів чи пов'язаних з утриманням інших об'єктів оподаткування та ін., ненадання органам державної податкової служби бухгалтерських звітів, балансів, податкових декларацій (розрахунків), декларацій про валютні цінності, інших документів, пов'язаних з розрахунком та сплатою податків, інших платежів; коли існує реальна загроза витрачання коштів або відчуження майна, вилучення яких є єдиним засобом відшкодування збитків, завданих державі у зв'язку з неплатоспроможністю перевіряємої юридичної особи;

— чи відповідають закону заходи, вжиті до установ НБУ та комерційних банків у зв'язку з виявленими порушеннями законодавства. Зокрема, відповідно до п. 7 ст. 11 Закону «Про державну податкову службу в Україні» органи державної податкової служби мають право застосовувати фінансові санкції до установ банків, які у встановлений законом строк не повідомили про відкриття чи закриття рахунків в банках.

Законодавчо передбачена відповідальність  комерційних банків за порушення під чай здійснення операцій, пов'язаних з касовим  виконанням бюджету, нормативів відрахувань від загальнодержавних податків, зборів та інших обов'язкових платежів до Державного бюджету України і внесків до державних цільових фондів, затверджених Верховною Радою України — застосування фінансових санкцій у вигляді штрафу, що стягується до Державного бюджету України. Пунктом 2 постанови КМУ від 14.12.95 р. №1002 «Про порядок відшкодування збитків державного бюджету, що виникли внаслідок настання гарантійних випадків за іноземними кредитами, одержаними юридичними особами України під гарантії Уряду України», передбачено, що державні податкові інспекції у разі невідшкодування у місячний термін позичальником іноземного кредиту, одержаного під гарантії Уряду України, витрат державного бюджету, що виникли у зв'язку з покриттям гарантом заборгованості за цим кредитом, зобов'язані забезпечити за поданням відповідних фінансових органів за місцем знаходження позичальника стягнення з нього у безспірному порядку повної суми нездійснених у строк платежів з урахуванням пені. Крім того, до адміністративної відповідальності на підставі  ст. 11 Закону можуть бути притягнуті керівники та інші посадові особи установ НБУ та комерційних банків, які не виконують вимоги посадових осіб органів державної податкової служби.

Перевіряючий знайомиться з рішеннями, прийнятими за наслідками перевірок в банківських установах, і звертає увагу на відповідність їх закону, вжиття заходів до реального стягнення збитків, фінансових санкцій та штрафів, використання органом ДПІ інших заходів,  передбачених законодавством, чи своєчасно передаються у правоохоронні органи матеріали про злочинні порушення законів (крім тих, розслідування яких віднесено до компетенції податкової міліції); чи здійснюється контроль за виконанням прийнятих рішень.

info@donadvocat.com (advocat_lugansk, advocat_doneck, advocat_kiev) +38-095-858-42-62

© Если источник не указан, то авторское право принадлежит сайту donadvocat.com, прямая ссылка на который обязательна при копировании или использовании любых его материалов

ПРЕДСТАВИТЕЛЬСТВО В ГОСУДАРСТВЕННЫХ ОРГАНАХ и СУДАХ:

(кабинет министров, прокуратура, МВД,  налоговая, МИД, посольства, все судебные инстанции, ЕСПЧ)

МЕЖДУНАРОДНЫЙ КОНСАЛТИНГ (ИНВЕСТИЦИИ, ЭКСПОРТ И ИМПОРТ, ИММИГРАЦИЯ БИЗНЕСА И ГРАЖДАН):

(Северная и Южная Америка, Западная и Восточная Европа, Южная и Восточная Азия, Австралия, Африка, СНГ и Украина)

 Мы всегда на связи:  

+38 (050) 777-03-81 (Vodafone), +38 (096) 444-63-04 (KievStar), +38 (063) 911-06-40 (LifeCell) 

 ПРЕСС-ЦЕНТР TV     e-mail: info@donadvocat.com      ПОЛУЧИТЬ КОНСУЛЬТАЦИЮ ON-LINE

 

 

Вернуться к списку статей