English
Реализация недвижимости и сопровождение сделок с недвижимостью

Тематика статей

Новости rss

Справка о несудимости - проблема со сроками?
Территориальные сервисные центров МВД и Департамент информатизации МВД затягивают выдачу этих справок. Это создает напряжение и недовольство граждан.
Объявлена вакансия помощника международного адвоката
В Печерский офис международного адвоката по миграционным, международным уголовным и семейным делам требуется помощник адвоката, со знаниями в сфере регистрации компаний, анализу судебной практики или миграционному консалтингу.
Охота на призывников на улицах
Охота на призывников на улицах - репортаж на ТРК Украина. Комментарии адвоката Евсютина А.Н.
Архив новостей

rss2email
Новости



Статьи

Юридическая фирма / Статьи

+38 (044) 333-91-06 , +38 (066) 911-06-40 (vodafone), +38 (068) 911-06-40 (kievstar), +38 (063) 911-06-40 (lifecell) , Viber, e-mail: info@donadvocat.com

Структура юридичної компанії

Закони організації людської діяльності не сильно відрізняються незалежно від того, легальна вона або кримінальна.

Отже, типова структура "сім'я":

• Дон (.. Італ Domn, італ Capomafioso) - глава сім'ї. Отримує відомості про будь-якому «справі», що здійснюється кожного члена сім'ї. Дон обирається голосуванням капо. У разі рівності кількості голосів проголосувати також повинен підручний Дона.

Дон - це керуючий партнер. Звичайно ж він в курсі всіх проектів, які ведуться в його компанії - якщо не про якісь деталі, то в загальному точно. Обирається (якщо обирається) голосуванням партнерів. У разі рівного розподілу голосів своє вагоме думку може викласти голова ради партнерів.

• Молодший бос, або підручний (англо Underboss.) - «заступник» дон, друга людина в родині, який призначається сам дон. Підручний несе відповідальність за дії всіх капо. Він заміщає дона при його відсутності.

Заступники-продовжувачі-наступники є у всіх і завжди, Глава юридичної компанії (якщо тільки він не мріє про повне припинення діяльності своєї фірми після відходу від справ) теж доглядає собі послідовника, якому передасть справи.

• Консильери (італ Consigliere.) - радник сім'ї, людина, якій дон може довіряти і до порад якого прислухається. Він служить посередником при вирішенні спірних питань, виступає посередником між доном і політичними, профспілковими або судовими діячами або виконує роль представника родини на зустрічах з іншими родинами. У консільєрі, як правило, не має власної «команди», але вони мають значний вплив в сім'ї. При цьому у консільєрі зазвичай є і законний бізнес, наприклад, адвокатська практика або робота біржовим маклером.

Посередник і радник - дуже різні роди діяльності. Посередник може виступати маловідомий широка публіку, але дуже наближені особи, а радник - цілком собі популярні фігури, аж до колег.

• Капореджім (Італ капореджім), капо, або капітан - глава «команда», або «бойова група» (що складається з «солдат»), який несе відповідальність за один або кілька видів діяльності в певному районі міста. У сім'ї зазвичай 6-9 такі команди, і в кожному з них - до 10 Солдат. Капо підпорядковується підручний або сам дон. Подання в капо робить підручний, але безпосередньо капо призначає особисто дон.

Звичайно ж, керівник практики або партнер! Відповідає за певний напрям (практику), веде справи, віддає частину прибутку фірмі. У підпорядкуванні має штат юристів зі схожими практичними пристрастями (корпоративне право, нерухомість та будівництво, літігатори і так до нескінченності).

• Солдат (Солдат англ, італ режим)- наймолодший член сім'ї, якого «ввели» в сім'ю, по-перше, оскільки він довів для неї свою корисність, а по-друге, за рекомендацією одного або декількох капо. Після обрання солдат зазвичай потрапляє в ту команду, капо якої рекомендував його.

Паралігал або юрист побільше. За рекомендацією, слава богу, влаштовуються не в усі юридичні фірми, але зубодробильні співбесіди проходять всі, ніж фірма крупніше і солідніше - тим складніші і численні. І так, правило, що хто проводить співбесіду, до того в практиці в 99% випадках і потрапить.

• Співучасник (. Англо Associate) - ще не член сім'ї, але вже людина, наділена певний статус. Він зазвичай виконує функції посередника при операціях з продажу, наприклад, наркотиків, виступає в ролі підкупленого представника профспілки або бізнесмена і ін. Неіталійцем зазвичай не приймаються в сім'ю і практично завжди залишаються в статусі співучасників. Коли з'являється «вакансія», один або кілька капо можуть рекомендувати провести корисного співучасника в солдати. У разі, якщо такі пропозиції дещо, а вакантне місце одне, кандидатура вибирає дон. Стажер, ксерящій і скануючий документи і подає / отримує виписк, мріючи стати юристом фірми ...

DON - знак уважения

Источник:АДВОКАТСКО - КОНСАЛТИНГОВОЕ БЮРО "ЕДИНОЕ МЕЖДУНАРОДНОЕ ПАРТНЕРСТВО"

© Если источник не указан, то авторское право принадлежит сайту donadvocat.com, прямая ссылка на который обязательна при копировании или использовании любых его материалов

ПРЕДСТАВИТЕЛЬСТВО В ГОСУДАРСТВЕННЫХ ОРГАНАХ и СУДАХ:

(кабинет министров, прокуратура, МВД,  налоговая, МИД, посольства, все судебные инстанции, ЕСПЧ)

МЕЖДУНАРОДНЫЙ КОНСАЛТИНГ (ИНВЕСТИЦИИ, ЭКСПОРТ И ИМПОРТ, ИММИГРАЦИЯ БИЗНЕСА И ГРАЖДАН):

(Северная и Южная Америка, Западная и Восточная Европа, Южная и Восточная Азия, Австралия, Африка, СНГ и Украина)

 Мы всегда на связи:  

+38 (044) 333-91-06 , +38 (066) 911-06-40 (vodafone), +38 (068) 911-06-40 (kievstar), +38 (063) 911-06-40 (lifecell) , Viber, e-mail: info@donadvocat.com

 ПРЕСС-ЦЕНТР TV          ПОЛУЧИТЬ КОНСУЛЬТАЦИЮ ON-LINE

АКТУАЛЬНЫЕ ВАКАНСИИ ДЛЯ ЮРИСТОВ, АДВОКАТОВ, ПОМОЩНИКОВ, СОТРУДНИКОВ ОТДЕЛОВ МАРКЕТИНГА, ПРОДАЖ, РАЗВИТИЯ, КАЧЕСТВА И АДМИНИСТРИРОВАНИЯ 

 

Вернуться к списку статей