English
Реализация недвижимости и сопровождение сделок с недвижимостью

Новости rss

Охота на призывников на улицах
Охота на призывников на улицах - репортаж на ТРК Украина. Комментарии адвоката Евсютина А.Н.
ПРИЗЫВ в Армию 2018. Как получить отсрочку. Адвокат

С 01 апереля и 01 октября 2018 года объявлен призыв в украинскую армию.

Согласно Указа Президента Украины будут призваны молодые люди в возрасте от 20 до 27 лет.

В дальнейшем планируют увеличить призывной возраст до 30 лет.

Как получить отсрочку от службы и избежать призыва? 

Адвокаты АКБ "ЕМП" оказывают защиту по уголовному делу в Молдове и ПМР

Международные адвокаты по уголовным делам Адвокатско-консалтингового бюро ""Единое Международное Партнерство" Александр Евсютин и Геннадий Скворцов оказывают правовую помощь нашему клиенту из Приднестровской Молдавской Республики в городе Кишиневе Республики Молдова.

Архив новостей

rss2email
НовостиНовости

Позбавлення батьківських прав є крайнім заходом впливу на осіб. Дмитро Медведєв.

Позбавлення батьківських прав є крайнім заходом впливу на осіб. Дмитро Медведєв.

З боку нормативного регулювання слід зазначити, що питання отримання аліментів від позбавленого батьківських прав батька або матері досить чітко врегульоване діючим Сімейним кодексом України (далі – СК України), а саме частиною 2 статті 166. Вказана норма говорить про те, що особа, позбавлена батьківських прав, не звільняється від обов’язку щодо утримання дитини. Це означає, що дитина зберігає свої майнові права, засновані на факті їх родинного зв’язку з особою, позбавленою батьківських прав. А саме: вона має право на одержання від цієї особи аліментів (ст. 80 СК України) і на спадкування після неї (ст. 1261 ЦК України), оскільки діти залишаються спадкоємцями першої черги. Фактично, позбавлення батьківських прав не породжує повного припинення правовідносин між батьками, позбавленими цих прав, і дитиною. Батько, матір втрачають права, але не звільняються від певних майнових обов’язків перед дитиною.

З боку судової практики необхідно зазначити, що Пленумом ВСУ в постанові № 3 від 30.03.2007 року «Про практику застосування судами законодавства при розгляді справ про усиновлення і про позбавлення та поновлення батьківських прав» чітко роз’яснені питання, зокрема, щодо підстав позбавлення батьківських прав та правових наслідків зазначених дій. Судам роз’яснено, що позбавлення батьківських прав є крайнім заходом впливу на осіб, які не виконують батьківських обов’язків, а тому питання про його застосування слід вирішувати лише після повного, всебічного, об’єктивного з’ясування обставин справи, зокрема ставлення батьків до дітей.

http://yur-gazeta.com/publications/actual/prava-ditini-v-ukrayini-gluhiy-kut/oppinions/pozbavlennya-batkivskih-prav-e-kraynim-zahodom-vplivu-na-osib.html

© Если источник не указан, то авторское право принадлежит сайту donadvocat.com, прямая ссылка на который обязательна при копировании или использовании любых его материалов

Вернуться к списку новостей