English
Реализация недвижимости и сопровождение сделок с недвижимостью

Новости rss

ВЕСЕННИЙ ПРИЗЫВ 2018. Как получить отсрочку. Адвокат

С 1 апереля 2018 года начинается призыв в украинскую армию.

Согласно Указа Президента Украины будут призваны молодые люди в возрасте от 20 до 27 лет.

В дальнейшем планируют увеличить призывной возраст до 30 лет.

Как получить отсрочку от службы и избежать призыва? 

Справедливость торжествует! Дело Коваля закрыто
Дело против гражданина Украины Коваля Олега было просто закрыто, и все обвинения были сняты! Справедливость победила!
Суд назначил дело о торговли людьми к судебному рассмотрению
Соломенский районный суд города Киева провел подготовительное заседание по уголовному делу в отношении нескольких лиц, обвиняемых в совершении преступлений, предусмотренных статьей 149 УК Украины (торговля людьми)
Архив новостей

rss2email
НовостиНовости

У МЗС УКРАЇНИ РОЗПОВІЛИ ПОДРОБИЦІ ЗАТРИМАННЯ УКРАЇНЦЯ В АЛБАНІЇ

У МЗС УКРАЇНИ РОЗПОВІЛИ ПОДРОБИЦІ ЗАТРИМАННЯ УКРАЇНЦЯ В АЛБАНІЇ


Консул України в Греції вже звернувся до компетентних органів, щоб з'ясувати законність затримання українця в Албанії, а також всі подробиці інциденту.

Про це в ексклюзивному коментарі розповів представник департаменту консульської служби МЗС України Василь Кирилич. 

Кирилич також повідомив, що в п'ятницю, 11 серпня, консул України в Греції, за дорученням Міністерства закордонних справ України, не тільки подав звернення в правоохоронні органи Албанії з метою дізнатися всі можливі подробиці затримання, але також і вжив заходів щодо переведення громадянина України окреме місце обмеження волі. 

Також представники посольства домоглися проведення первинного опитування замість загальної камери досудового розслідування, а в неділю в Тирану прибув адвокат Олександр Євсютін, якому вже дали можливість зустрітися з громадянином України для ознайомлення з обставинами справи та опрацювання лінії захисту"Нагадаємо, на громадянина України заяву в поліцію подали місцеві жителі, які стверджують, що чоловік вкрав її гроші в сумі 8300 євро.

Однак при затриманні не було виявлено ні коштів, ні прямих доказів. Після того, як чоловіка помістили під варту, його 10-річний син був відправлений додому самостійно.

Адвокати вже заявили про незаконність затримання. Кирилич також додав, що прокурор, ознайомившись з матеріалами справи, виніс рішення про внесення застави в сумі 8000 євро для досудового звільнення українця. Обвинувачений має 3 дні для пошуку суми, справа перебуває на контролі посольства України.

© Если источник не указан, то авторское право принадлежит сайту donadvocat.com, прямая ссылка на который обязательна при копировании или использовании любых его материалов

Вернуться к списку новостей