English
Реализация недвижимости и сопровождение сделок с недвижимостью

Новости rss

Высший специализированный суд оставил в силе приговор. Клиент остался на свободе.
Высший специализированный суд оставил в силе приговор и определение апелляционного суда города Киева, которым была применена отсрочка исполнения приговора (условная мера наказания). Осужденный остался на свободе.
Суд Гирокастры (Албания) решил, что задержание Олега Коваля было незаконным

Апелляционный суд принял противоречивое решение: признал незаконность задержания, однако не освободил Олега из-под стражи, оставив решение суда первой инстанции в силе.

Защита готовит кассацтоннуюжалобу в Верховный суд. Надеемся, что хотя бы в высшем суде Албании, в столице Тирано, возможно принятие правосудных решений.

У МЗС УКРАЇНИ РОЗПОВІЛИ ПОДРОБИЦІ ЗАТРИМАННЯ УКРАЇНЦЯ В АЛБАНІЇ
Консул України в Греції вже звернувся до компетентних органів, щоб з'ясувати законність затримання українця в Албанії, а також всі подробиці інциденту.
Архив новостей

rss2email
НовостиНовости

У МЗС УКРАЇНИ РОЗПОВІЛИ ПОДРОБИЦІ ЗАТРИМАННЯ УКРАЇНЦЯ В АЛБАНІЇ

У МЗС УКРАЇНИ РОЗПОВІЛИ ПОДРОБИЦІ ЗАТРИМАННЯ УКРАЇНЦЯ В АЛБАНІЇ


Консул України в Греції вже звернувся до компетентних органів, щоб з'ясувати законність затримання українця в Албанії, а також всі подробиці інциденту.

Про це в ексклюзивному коментарі розповів представник департаменту консульської служби МЗС України Василь Кирилич. 

Кирилич також повідомив, що в п'ятницю, 11 серпня, консул України в Греції, за дорученням Міністерства закордонних справ України, не тільки подав звернення в правоохоронні органи Албанії з метою дізнатися всі можливі подробиці затримання, але також і вжив заходів щодо переведення громадянина України окреме місце обмеження волі. 

Також представники посольства домоглися проведення первинного опитування замість загальної камери досудового розслідування, а в неділю в Тирану прибув адвокат Олександр Євсютін, якому вже дали можливість зустрітися з громадянином України для ознайомлення з обставинами справи та опрацювання лінії захисту"Нагадаємо, на громадянина України заяву в поліцію подали місцеві жителі, які стверджують, що чоловік вкрав її гроші в сумі 8300 євро.

Однак при затриманні не було виявлено ні коштів, ні прямих доказів. Після того, як чоловіка помістили під варту, його 10-річний син був відправлений додому самостійно.

Адвокати вже заявили про незаконність затримання. Кирилич також додав, що прокурор, ознайомившись з матеріалами справи, виніс рішення про внесення застави в сумі 8000 євро для досудового звільнення українця. Обвинувачений має 3 дні для пошуку суми, справа перебуває на контролі посольства України.

© Если источник не указан, то авторское право принадлежит сайту donadvocat.com, прямая ссылка на который обязательна при копировании или использовании любых его материалов

Вернуться к списку новостей