English
Реализация недвижимости и сопровождение сделок с недвижимостью

Тематика статей

Новости rss

Консультація з питань виїзду з України чоловіків. Виїзд за кордон військовозобов'язаних 2022
Сьогодні дуже багато звернь шодо питань законного виїзду України чоловіків. Дійсно я досліджую це питання та практику його застосування. Я можу розібрати вашу ситуацію та надати юридичну консультацію.
Зеленский заявил о начале "битвы за Донбасс". Что происходит сейчас?
Президент Украины Владимир Зеленский сказал, что российские военные начали наступление на Донбассе.
Заявление о временной защите граждан Украины в Португалии
Временная защита граждан Украины в Португалии
Адвокат в Киеве
Адвокат – это профессия, требующая от её обладателя, высокого уровня образования, интеллекта и жизненного опыта. Достигаются и приобретаются такие качества, в результате всего жизненного пути и профессиональной деятельности самого адвоката.
Бюро экономической безопасности возглавил руководитель Государственной фискальной службы

Бюро экономической безопасности возглавил руководитель Государственной фискальной службы Вадим Мельник. Ранее Мельник более 14 лет проходил службу в налоговой милиции.

Приглашаем адвокатов в партнерство
Хотите быть обеспеченны клиентами и заниматься только адвокатским творчеством? Тогда Вам в DonAdvocat
Победа в административном суде, решено вернуть 77000
Победа в Черниговском окружном административном суде, решено вернуть деньги, которые незаконно было взыскано с военного должностного лица
Если Вас задержали
Если вас задержали сотрудники правоохранительных органов по подозрению в совершении преступления у вас есть право на защиту, вы можете осуществлять самостоятельно или привлекая адвоката.
Про миграцию из Донбасса на Новом Канале в телепередаче "Подъем"
ТВ "Новый Канал" в телепередаче "Подъем"
Дело в Молдове и ПМР (Приднепровской Молдавской Республике)

Международные адвокаты по уголовным делам Адвокатско-консалтингового бюро ""Единое Международное Партнерство" Александр Евсютин и Геннадий Скворцов оказывают правовую помощь нашему клиенту из Приднестровской Молдавской Республики в городе Кишиневе Республики Молдова.

Архив новостей

rss2email
НовостиСтатьи

Цільова мобілізація в Україні / Статьи

+38 (044) 333-91-06 (Kyiv), +38 (050) 777-03-81 (Vodafone), +38 (096) 444-63-04 (KievStar)

e-mail: [email protected]

Цільова мобілізація в Україні

Український уряд підлаштував роботу єдиної державної системи цивільного захисту під час війни. До повномасштабної російської агресії вона служила для запобігання та ліквідації надзвичайних ситуацій, але нещодавно Кабмін розширив поняття так званої цільової мобілізації. Це стало можливим завдяки прийнятому ще в березні закону.

Два дні знадобилося Верховній Раді, щоб законопроект №7144, який спрощує відновлювальні роботи з ліквідації наслідків російської збройної агресії, пройшов шлях від реєстрації до розгляду у сесійній залі. У середу, 16 березня, за нього проголосувало 345 народних депутатів. Ініціатива насамперед розширює список основних завдань єдиної державної системи цивільного захисту (ЄДСГЗ) положенням про цільову мобілізацію.

У законодавстві лише зазначається, що організаційні, фінансові, правові та інші заходи проводяться на основі плану проведення цільової мобілізації, затвердженого КМУ. А її обсяги та терміни мають визначатися Указом президента України. Проте такі нормативно-правові акти відсутні у законодавчому полі.

 З огляду на це говорити про якусь процедуру або умови проведення цільової мобілізації можна лише загалом. Іверук зазначає — в українському інформаційному просторі розійшлася інформація про те, що оскільки цільова мобілізація відбувається у відновлювальний період, розпочнеться вона після завершення бойових дій на території України та закінчення військового стану.

За цільової мобілізації уряд та органи місцевого самоврядування визначать обсяг необхідних робіт, кількість фінансових, людських та матеріальних ресурсів для повноцінної ліквідації наслідків війни. При цьому Державна служба з надзвичайних ситуацій України визначить потребу у фінансових та матеріально-технічних ресурсах органів та підрозділів цивільного захисту.

А у разі проведення цільової мобілізації ДСНС подаватиме відповідні пропозиції до Міністерства економіки. Вже він звертатиметься до уряду, який визначить план, обсяг та терміни, а також порядок оповіщення громадян України про проведення цільової мобілізації.

При цьому насамперед для ліквідації наслідків залучать сили цивільного захисту з наданням їм допомоги аварійно-рятувальних служб, пожежно-рятувальних підрозділів та інших підрозділів. Але якщо для відновлення треба буде залучити додаткові ресурси, то сили цивільного захисту доукомплектують працездатним населенням.

При цьому це відбуватиметься лише на добровільній основі. Тож поки що новини про початок проведення цільової мобілізації сміливо можна називати фейковими та чекати на перемогу. Оскільки лише після цього, можливо, вони стануть правдивими.

 У положенні Кабміну про ЄДСГЗ докладно розписано, які органи відповідають за які підсистеми цивільного захисту. Наприклад, Міністерство культури – за ліквідацію наслідків на об'єктах культури, а Міністерство юстиції – у в'язницях та слідчих ізоляторах. Але щоб вони приступили до роботи, уряд має вирішити питання термінів та обсягів допомоги. А вже для цього Україні треба дочекатися перемоги у цій війні.

© Если источник не указан, то авторское право принадлежит сайту donadvocat.com, прямая ссылка на который обязательна при копировании или использовании любых его материалов

ПРЕДСТАВИТЕЛЬСТВО В ГОСУДАРСТВЕННЫХ ОРГАНАХ и СУДАХ:

+38 (050) 777-03-81 (Vodafone)

Viber, e-mail: [email protected]

 ПРЕСС-ЦЕНТР TV          ПОЛУЧИТЬ КОНСУЛЬТАЦИЮ ON-LINE

Вернуться к списку статей

// ]]>