Наша компания предоставляет возможность адвокатам работать удаленно или в своем регионе, не переживая за наличие клиентов, предоставляя возможность принимать клиентов в центре вашего города по мере необходимости.
Если вас задержали сотрудники правоохранительных органов по подозрению в совершении преступления у вас есть право на защиту, вы можете осуществлять самостоятельно или привлекая адвоката.
Адвокат – это профессия, требующая от её обладателя, высокого уровня образования, интеллекта и жизненного опыта. Достигаются и приобретаются такие качества, в результате всего жизненного пути и профессиональной деятельности самого адвоката. Но ты тоже можешь научиться себя защищать.
О недвижимости, юрист по недвижимости, юрист о недвижимости, как выбрать недвижимость, покупка недвижимости, адвокат по недвижимости. Купить недвижимость правильно.
Назва курсу: "Правовий самозахист в умовах воєнного стану"
1. Визначення воєнного стану та його наслідки для громадян.
2. Права та обов'язки громадян під час воєнного стану.
3. Як поводитись під час затримання, обшуку та арешту.
4. Як правильно вести себе під час допиту та інтерогації. Як звернутись до адвоката та отримати правову допомогу безоплатно.
5. Як звернутись до правоохоронних органів та суду у разі порушення прав.
Верховна Рада ухвалила закон про внесення змін до Кримінального кодексу, Кодексу про адміністративні правопорушення та інших законодавчих актів щодо особливостей несення військової служби в умовах воєнного стану чи в бойовій обстановці.
Це проект № 8271
По поводу увольнения студентов, призванных на службу в время действия военного положения.
Пока им уволиться просто так не возможно. То есть они не подлежат призыву, но если уже попали на службу, то уволится на основании обучения не могут.
Изменить ситуацию может законопроект о внесении изменений в статью 26 Закона Украины "О воинской обязанности и военной службе", в части увольнения студентов, ассистентов-стажеров и аспирантов.
Інвестиційна діяльність – один із активних видів підприємницької діяльності іноземних фірм і громадян, що дає можливість безпосередньо через організацію виробництва товарів та сфери послуг, торгівлю і інш. на території України із залученням свого капіталу одержувати прибуток.
На сьогоднішній день головними нормативно-правовими актами України, які регулюють відносини у сфері інвестиційної діяльності є:
ЗУ «Про цінні папери і фондову біржу» від 23.02.2006 № 3480-IV;
ЗУ «Про інвестиційну діяльність» від 18 вересня 1991 р. № 1560-XII;
ЗУ «Про режим іноземного інвестування» від 19 березня 1996 р. № №93/96-ВР;
ЗУ «Про державне регулювання ринку цінних паперів в Україні» від 30 жовтня 1996р. № 448/96-ВР;
Митний кодекс України;
Податковий кодекс України;
ПКМУ “Про затвердження Положення про порядок державної реєстрації іноземних інвестицій” від 7 серпня 1996 р. №928;
ПКМУ “Про затвердження Порядку видачі, обліку і погашення векселів, виданих під час ввезення в Україну майна, як внеску іноземного інвестора до статутного фонду підприємства з іноземними інвестиціями, а також за договорами (контрактами) про спільну інвестиційну діяльність, та сплати ввізного мита у разі відчуження цього майна” від 7 серпня 1996 р. № 937.
Іноземні інвестиції – цінності, що вкладаються іноземними інвесторами в об’єкти інвестиційної діяльності відповідно до законодавства України з метою отримання прибутку.
Найпоширеніші форми здійснення іноземних інвестицій:
- створення підприємств, що повністю належать іноземним інвесторам;
- часткової участі у підприємствах, що створюються спільно з українськими юридичними і фізичними особами;
- придбання частки діючих підприємств;
- придбання нерухомого чи рухомого майна, включаючи будинки, квартири, приміщення, обладнання, транспортні засоби та інші об'єкти власності або у вигляді акцій, облігацій та інших цінних паперів;
- придбання прав на користування землею та використання природних ресурсів на території України.