Наша компания предоставляет возможность адвокатам работать удаленно или в своем регионе, не переживая за наличие клиентов, предоставляя возможность принимать клиентов в центре вашего города по мере необходимости.
Если вас задержали сотрудники правоохранительных органов по подозрению в совершении преступления у вас есть право на защиту, вы можете осуществлять самостоятельно или привлекая адвоката.
Адвокат – это профессия, требующая от её обладателя, высокого уровня образования, интеллекта и жизненного опыта. Достигаются и приобретаются такие качества, в результате всего жизненного пути и профессиональной деятельности самого адвоката. Но ты тоже можешь научиться себя защищать.
О недвижимости, юрист по недвижимости, юрист о недвижимости, как выбрать недвижимость, покупка недвижимости, адвокат по недвижимости. Купить недвижимость правильно.
Назва курсу: "Правовий самозахист в умовах воєнного стану"
1. Визначення воєнного стану та його наслідки для громадян.
2. Права та обов'язки громадян під час воєнного стану.
3. Як поводитись під час затримання, обшуку та арешту.
4. Як правильно вести себе під час допиту та інтерогації. Як звернутись до адвоката та отримати правову допомогу безоплатно.
5. Як звернутись до правоохоронних органів та суду у разі порушення прав.
Верховна Рада ухвалила закон про внесення змін до Кримінального кодексу, Кодексу про адміністративні правопорушення та інших законодавчих актів щодо особливостей несення військової служби в умовах воєнного стану чи в бойовій обстановці.
Це проект № 8271
По поводу увольнения студентов, призванных на службу в время действия военного положения.
Пока им уволиться просто так не возможно. То есть они не подлежат призыву, но если уже попали на службу, то уволится на основании обучения не могут.
Изменить ситуацию может законопроект о внесении изменений в статью 26 Закона Украины "О воинской обязанности и военной службе", в части увольнения студентов, ассистентов-стажеров и аспирантов.
Адвокат по статті 191 КК України, проблеми одночасної кваліфікації за ст. 222 КК України
27.06.2017
Стаття 191 Кримінального кодексу України є найбільш поширеною статтею для притягнення посадової особи (зазвичай, директора) компанії, який отримував грошові кошти або майна за господарськими договорами від інших суб'єктів господарської діяльності, таких як інші підприємства (навіть державні) або наприклад, банки.
Найчастіше прокуратурою і судом одні ті ж дії обвинувачених неправильно кваліфікуються по ст. 191 КК України як розкрадання грошових коштів належать банку, а також за ст. 222 КК України, оскільки кваліфікація дій по ст. 222 КК України можлива тільки при відсутності ознак розкрадання.
Розмежувальних ознакою даних складів злочинів є ознаки їх суб'єктивної сторони - утримання наміру, мотив, мета і момент виникнення. Як привласнення чужого майна дії можуть кваліфікуватися, в разі якщо на момент надання неправдивої інформації з метою отримання кредиту в особи був умисел не повертати його або особисто привласнити отримані гроші. Однак, якщо ні слідством, ні судом не встановлено і не доведено умисел на неповернення кредиту, то кваліфікація за ст. 191 неможлива.
Більш того, зазвичай юридична особа в рахунок погашення заборгованості частково оплачує заборгованість або передає заставне майно кредитору. Кредитор має право звернутися до господарського суду і стягнути заборгованість з юрособи.
Дані факти зазвичай свідчить про те, що між компанією і банком існували цивільно-правові відносини і ніякого умислу на вчинення розкрадання щодо банку у директора не було (ст. 24 КК України).
Визнання підсудного винним одночасно в скоєнні злочинів, передбачених ст.ст. 222 і 191 КК України незаконно, так як склади даних злочинів є взаємовиключними.