Назва курсу: "Правовий самозахист в умовах воєнного стану"
1. Визначення воєнного стану та його наслідки для громадян.
2. Права та обов'язки громадян під час воєнного стану.
3. Як поводитись під час затримання, обшуку та арешту.
4. Як правильно вести себе під час допиту та інтерогації. Як звернутись до адвоката та отримати правову допомогу безоплатно.
5. Як звернутись до правоохоронних органів та суду у разі порушення прав.
Верховна Рада ухвалила закон про внесення змін до Кримінального кодексу, Кодексу про адміністративні правопорушення та інших законодавчих актів щодо особливостей несення військової служби в умовах воєнного стану чи в бойовій обстановці.
Це проект № 8271
Адвокат – это профессия, требующая от её обладателя, высокого уровня образования, интеллекта и жизненного опыта.
Достигаются и приобретаются такие качества, в результате всего жизненного пути и профессиональной деятельности самого адвоката.
По поводу увольнения студентов, призванных на службу в время действия военного положения.
Пока им уволиться просто так не возможно. То есть они не подлежат призыву, но если уже попали на службу, то уволится на основании обучения не могут.
Изменить ситуацию может законопроект о внесении изменений в статью 26 Закона Украины "О воинской обязанности и военной службе", в части увольнения студентов, ассистентов-стажеров и аспирантов.
Бюро экономической безопасности возглавил руководитель Государственной фискальной службы Вадим Мельник. Ранее Мельник более 14 лет проходил службу в налоговой милиции.
Если вас задержали сотрудники правоохранительных органов по подозрению в совершении преступления у вас есть право на защиту, вы можете осуществлять самостоятельно или привлекая адвоката.
Для приєднання до Європейського Союзу країна має відповідати Копенгагенським критеріям:
– політичний критерій: стабільне функціонування демократичних інститутів, верховенство права, дотримання прав людини та повага до прав національних меншин;
– економічний критерій: функціонування ринкової економіки;
– законодавчий критерій: можливість країни імплементувати правила ЄС та брати на себе зобов’язання щодо членства.
Європейська комісія у своєму висновку висунула низку вимог до України для збереження статусу кандидата. Тобто це, так би мовити, «кандидатство авансом». Адже зазвичай Єврокомісія визначає, чи готова певна країна до кандидатства, чи ні. Отже, це є таким собі гібридом: статус кандидата із наступними умовами.